PL

664 926 673

Nasi Partnerzy

W styczniu 2022 r. nawiązaliśmy strategiczną współpracę z firmą COROL Sp. z o.o.

Rezultatem tej współpracy są podjęte decyzje zmierzające do istotnego wzrostu jakości obsługi Klienta w zakresie oferowanych do tej pory przez firmę COROL Sp. z o.o. produktów, urządzeń i armatury przemysłowej.

Spółka Corol jest znanym od lat i cenionym dostawcą rozwiązań dla przemysłu. Szeroka oferta produktów pozwalają na kompletację dostaw dla różnych instalacji przemysłowych – np. w przemyśle energetycznym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym i wielu innych.

W ramach wprowadzonych zmian, od dnia 1 stycznia 2022 r. firma COROL ograniczyły swoje działania sprzedażowe, w tym obsługę magazynu i logistykę w obszarze urządzeń i armatury przemysłowej, powierzając ich bieżącą sprzedaż, dystrybucję, logistykę oraz obsługę techniczną i serwis naszej firmie.

Naszym celem będzie zapewnienie pełnej dostępności produktów i urządzeń oraz wsparcie techniczne dla dotychczasowych klientów spółki COROL jak i naszych nowych Klientów. Dodatkowo, firma SWEILLEM zapewni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych i sprzedawanych dotychczas przez COROL Sp. z o.o. produktów.

Decyzja Zarządu COROL Sp. z o.o. ma charakter strategiczny i jest podyktowana chęcią skoncentrowania się na rosnących oczekiwaniach Klientów w obszarze projektowania, produkcji i sprzedaży produktów i urządzeń technologii komunalnych.

© 2022 Sweillem Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin