PL

664 926 673

O firmie

 

Sweillem Polska Sp. z o.o. powstała w 2012 roku. Nasze początki to kamionka. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu skutecznie wprowadziliśmy na polski rynek rury kamionkowe egipskiego producenta Sweillem Vitrified Clay Pipes, zwiększając coraz bardziej ich udział w krajowym rynku. W 2018 r. zaczęliśmy dostarczać rozwiązania również dla przemysłu w zakresie rur i złączy tworzących rurociągi odporne chemicznie.
W styczniu 2021 r naszą ofertę poszerzyliśmy o pełen zakres materiałów dla infrastruktury wodno- kanalizacyjnej. Tym samym znalazły się w niej:

  • systemy rurowe z PVC, PE, GRP i żeliwa;
  • systemy elektrooporowe;
  • armatura żeliwna;
  • żeliwo drogowe;
  • studnie betonowe i separatory;

W styczniu 2022 r. SWEILLEM Polska nawiązała strategiczną współpracę z firmą Corol Sp. z o.o. Rezultatem tej współpracy są podjęte decyzje o powierzeniu naszej firmie działań sprzedażowych, w tym dystrybucję, logistykę oraz obsługę techniczną i serwis w obszarze urządzeń i armatury przemysłowej.

Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie przy realizacji prowadzonych przez nich inwestycji. Stworzyliśmy dobrze zaopatrzony magazyn, pozwalający reagować na potrzeby naszych odbiorców, którymi są firmy wykonawcze, miejskie przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne oraz zakłady gospodarki komunalnej.

 

Nasi partnerzy

 

W styczniu 2022 r. nawiązaliśmy strategiczną współpracę z firmą COROL Sp. z o.o.

Rezultatem tej współpracy są podjęte decyzje zmierzające do istotnego wzrostu jakości obsługi Klienta w zakresie oferowanych do tej pory przez firmę COROL Sp. z o.o. produktów, urządzeń i armatury przemysłowej.

Spółka Corol jest znanym od lat i cenionym dostawcą rozwiązań dla przemysłu. Szeroka oferta produktów pozwalają na kompletację dostaw dla różnych instalacji przemysłowych – np. w przemyśle energetycznym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym i wielu innych.

W ramach wprowadzonych zmian, od dnia 1 stycznia 2022 r. firma COROL ograniczyły swoje działania sprzedażowe, w tym obsługę magazynu i logistykę w obszarze urządzeń i armatury przemysłowej, powierzając ich bieżącą sprzedaż, dystrybucję, logistykę oraz obsługę techniczną i serwis naszej firmie.

Naszym celem będzie zapewnienie pełnej dostępności produktów i urządzeń oraz wsparcie techniczne dla dotychczasowych klientów spółki COROL jak i naszych nowych Klientów. Dodatkowo, firma SWEILLEM zapewni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych i sprzedawanych dotychczas przez COROL Sp. z o.o. produktów.

Decyzja Zarządu COROL Sp. z o.o. ma charakter strategiczny i jest podyktowana chęcią skoncentrowania się na rosnących oczekiwaniach Klientów w obszarze projektowania, produkcji i sprzedaży produktów i urządzeń technologii komunalnych.

© 2022 Sweillem Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin